sob.. gru 3rd, 2022

Sukces w Bydgoszczy – jedna porażka i „tylko” piąte miejsce!

Udany wyjazd naszych koszykarek (r. 2004 i mł.) na silnie obsadzony turniej
w Bydgoszczy.  Cztery zwycięstwa i tylko jedna porażka (w pierwszym meczu)
– co dało nam dopiero piąte miejsce. cieszą szczególnie wygrane z dwoma
zespołami z elity krajowej w tej kategorii wiekowej:
z MUKS Poznań  i  MUKS Bydgoszcz!

kskk-2004-w-bydgoszczy-17-09-16

KOMUNIKAT KOŃCOWY
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BYDGOSZCZY

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – MŁODZICZKI MŁODSZE (2004)
1. KKS Pro-Basket Kutno
2. MUKS Poznań
3. UKS Trójka Żyrardów
4. UKS SMS ŁKS Łódź
5. K S K K Koszalin
6. MUKS I Bydgoszcz
7. UKS Delfin Kłecko
8. UKS Lider Swarzędz
9. MUKS Piaseczno
10. GKS GROM Turowo
11. MKS Polkowice
12. MUKS Kórnik
13. MUKS II Bydgoszcz

Wyniki:
GRUPA C
Piątek – 16.09.2016 r.
MUKS Piaseczno – KSKK Koszalin – 48:44
MUKS II Bydgoszcz – MUKS Poznań – 4:62
MUKS Piaseczno – MUKS II Bydgoszcz – 47:10
MUKS Poznań – KSKK Koszalin – 48:53

Sobota – 17.09.2016 r.
KSKK Koszalin – MUKS II Bydgoszcz – 53:23
MUKS Piaseczno – MUKS Poznań – 24:42

DRUGA RUNDA
Sobota – 17.09.2016 r.
O awans do meczu o I miejsce
UKS Trójka Żyrardów – MUKS Poznań – 33:35
O awans do meczu o V miejsce (?)
UKS Delfin Kłecko – KSKK Koszalin – 24:39

MECZE O MIEJSCA:

Mecz o 7. miejsce
UKS Delfin – UKS Lider Swarzędz – 53:25

Mecz o 5. miejsce
KSKK Koszalin – MUKS I Bydgoszcz – 42:31

Mecz o 3. miejsce
UKS Trójka Żyrardów – UKS SMS Łódź – 47:10

Mecz o 1. miejsce
MUKS Poznań – KKS Pro-Basket Kutno – 22:33

NAGRODY INDYWIDUALNE – MŁODZICZKI MŁODSZE (2004):

Najlepsza zawodniczka w zespole, Wyróżniająca się zawodniczka (Drużyna)
Wojtczak Wiktoria, Dresler Julia (KKS Pro-Basket Kutno)
Juskowiak Natalia, Walczak Michalina (MUKS Poznań)
Kowalska Aleksandra, Ludwiczuk Zuzanna (UKS Trójka Żyrardów)
Dzięciołowska Aleksandra, Ćwiczyńska Patrycja (UKS SMS Łódź)
Socha Weronika, Widoniak Alicja (KSKK Koszalin)
Brzycka Weronika, Fabianowska Martyna (MUKS I Bydgoszcz)
Ogórkiewicz Julietta, Maciuszek Klaudia (UKS Delfin Kłecko)
Turek Wiktoria, Kaczmarek Weronika (UKS Lider Swarzędz)
Świercz Aleksandra, Orzelska Zuzanna (MUKS Piaseczno)
Bolechowska Jagoda, Mężykowska Michelle (GKS GROM Turowo)
Mrowiec Julia, Korniluk Martyna (MKS Polkowice)
Strzykowska Marta, Gorzałczana Barbara (MUKS Kórnik)
Szalska Katarzyna, Wróblewska Helena (MUKS II Bydgoszcz)

Pierwsza piątka turnieju:
Budner Milena (KKS Pro-Basket Kutno)
Korzeniewska Izabela (MUKS Poznań)
Głowacka Matylda (UKS Trójka Żyrardów)
Bińkowska Kinga (UKS SMS Łódź)
Antosiewicz Angelika (KSKK Koszalin)

Brawo dziewczyny!